Vážení obchodní přátelé,

dovoluji si Vás oslovit s nabídkou našich služeb.

Reklamní a tisková agentura Karel Mráz – ReproM vznikla v roce 1994, její fungování je založeno na velmi dobrých osobních vztazích s veškerou součastnou a pěvně věřím i případnou budoucí klientelou. Základem agentury je její grafické studio, které slouží pro přípravu grafických návrhů klientům, dále pak produkční a technické zázemí. Spolupracujeme též s externími spolupracovníky, a to jak v oblasti grafické, tak i umělecké či akademické.

Naší největší klientelou jsou: Olympus Czech Group s.r.o., EMI Czech Republic s.r.o., Oskar salus s.r.o., Bitcon s.r.o., Blue Grass s.r.o., Sportovní Centrum Nymburk, Solvay Pharma a.s., Abbott Products a.s., Panther a.s., Médea a.s., C.E.M.A., Síť Mateřských center aj …

Nabízíme volnou kapacitu v oblasti DTP zpracování, jedná se o grafické zpracování návrhů, zlom, scan a o předtiskovou přípravu, to vše na platformě MAC. Dále pak zprostředkujeme veškeré služby spojené s Vaší prezentací ve všech druzích médií.

Naše nabídka služeb se v součastné době rozšířila, a to převážně v oblasti Polygrafie tz. PrePressu, Pressu a dokončovací knihařské práce. Spolupracujeme s desítkou tiskáren z celé ČR a nabízíme veškerý tiskový servis od vytištění vizitek v malonákladu, hospodářských tiskopisů, samopropisovacích formulářů, letáčků o formátu A6 až po plakáty do formátu A0.

Nabízíme zpracování knižních vazeb V1 šitá vazba, V2 lepená vazba, V8 klasická knižní vazba a její modifikace V8a, V8b. Dále pak výsek, průsek, děrování, laminaci, UV lakování, kašír a další dokončovací knihařské práce s veškerým použitým obalovým materiálem jako je např. ofsetový a křídový papír, kartón, plná či vlnitá lepenka apod…

Zajišťujeme malonákladový digitální tisk, velkoformátový tisk, přípravu a výrobu okenní grafiky, podlahové grafiky, autografiky, přímý UV tisk na jakýkoliv materiál do tl. cca 2,5 cm, tampónový tisk i sítotisk a to vše na moderních strojích nové generace.

Veškerá komunikace s námi probíhá plně elektronickou formou, a to přenosem menších objemů dat počínaje e-mailem do 20MB a konče přenosem přes FTP server s objemem dat a možností uložení do desítek GB. Nabízíme i osobní návštěvu u Vás, kde předložíme a případně necháme schválit digitální nátisky, plotrové náhledy i náhledy tiskových archů.

Díky neustálé kontrole a i částečné obměně našich dodavatelů, můžeme v současnosti nabídnout služby na velmi vysoké profesionální úrovni. V případě vašeho zájmu o naše služby postačí zaslat poptávku na e-mail nebo zavolat na telefonní čísla, viz kontakty, obratem vyhotovíme nezávaznou či kontrolní kalkulaci dle vašeho zadání nebo pomůžeme toto zadání naspecifikovat.

Pokud Vás moje nabídka alespoň trochu oslovila, neváhejte a kontaktujte naši agenturu.

Těším se na spolupráci.

S přátelským pozdravem,

Karel Mráz